0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Esteghlal Molasani
-
-
Arman Gohar
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
Saipa
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Kheybar Khorramabad
-
-
Esteghlal Khuzestan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Darya Babol
۰
۰
Chador Malu Yazd
inprogress
۱۷:۰۰
Khoosheh Talai
-
-
Omid Vahdat Khorasan FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Fajr Sepasi FC
-
-
Shams Azar Qazvin
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Shahrdari Astara
-
-
Chooka Talesh
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pars Jonoubi Jam
-
-
Van Pars Naghsh Jahan
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Shahrdari Hamedan
-
-
Khalij Fars Mahshahr
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۰
۳
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۱:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۱
۰
Pumas Tabasco
Finished
۰۳:۳۵
  World Friendly International Matches
Peru
۴
۱
El Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Jamaica
۰
۳
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
Honduras
۲
۱
Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
۲
۳
Colombia
Finished
۰۵:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Guairena FC
۰
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۱
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۲:۳۰
  China League One
Zibo Cuju
۱
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Hainiu
۳
۰
Beijing BG
Finished
۱۱:۰۰
Kunshan
۴
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Turkey Cup
Kastamonuspor
۱
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Kilis Bld Spor
inprogress
۱۵:۰۰
Etimesgut Belediyespor
۳
۱
Yalovaspor
Finished
۱۵:۰۰
Ankara Demirspor
۰
۲
Karaman
Finished
۱۵:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Sile Yildizspor
inprogress
۱۵:۳۰
Sanliurfaspor
-
-
Karsiyaka SK
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Pazarspor
۱
۰
Mazidagi Fosfat Spor
Finished
۱۴:۳۰
Nigde Belediyespor
۲
۱
Yomraspor
Finished
۱۵:۰۰
Sariyer GK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
inprogress
۱۵:۳۰
Kirklarelispor
۲
۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
inprogress
۱۵:۳۰
Kusadasispor
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
inprogress
۱۵:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۲
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۵:۰۰
Catalcaspor
۱
۱
Sapanca Genclikspor
inprogress
۱۵:۳۰
Ergene Velimese Spor
۰
۱
Elaziz Belediyespor
inprogress
۱۵:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۱
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۵:۳۰
  Canada Canadian Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۲
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۳
۱
CA Chaco For Ever
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Nublense
۲
۲
Huachipato
Finished
۰۳:۰۰
Union Espanola
۴
۱
CD Antofagasta
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
SK Benesov
۲
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
-
-
Jablonec B
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۱
۳
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۰۰
Binh Phuoc
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۳:۳۰
XSKT Can Tho
۱
۴
Pho Hien
Finished
۱۴:۳۰
  Europe UEFA Champions League Women Qualification
SK Slavia Prague (W)
۰
۰
Valur Reykjavik (W)
inprogress
۱۶:۳۰
KF Vllaznia (W)
-
-
Zhilstroy Kharkov Zhytlobud 2 (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
San Francisco FC
۱
۱
Deportivo Universitario
Finished
۰۵:۰۰
Herrera FC
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۰:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Olmedo
۱
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۳:۳۰
  Russia Russian Cup
Gazovik Orenburg
-
-
FK Dinamo Moscow
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FK Khimki
-
-
FK Lokomotiv Moscow
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
Torpedo Moskva
inprogress
۱۵:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Panama Oeste
۲
۲
Universidad de Panama
Finished
۰۱:۳۰
Udelas FC
۰
۴
SD Atletico Nacional
Finished
۰۵:۳۰
Veraguas FC Reserves
۲
۱
Union Cocle
Finished
۰۲:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۵
Tauro FC Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Chiriqui Reserves
۲
۲
CD Universitario Reserves
Finished
۰۳:۳۰
Panama City FC
۱
۰
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pasto
۱
۰
Cortulua
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۴
۰
Monterey Bay
Finished
۰۵:۳۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۳
۲
Bethlehem
Finished
۱۳:۰۰
Chhinga Veng FC
۱
۰
Chawnpui
Finished
۱۰:۰۰
  Serbia Prva Liga
FK Rad Belgrade
۰
۰
OFK Vrsac
inprogress
۱۶:۳۰
Jedinstvo Ub
۱
۰
FK Radnicki Beograd
inprogress
۱۶:۳۰
IMT Novi Belgrade
۰
۰
Loznica
inprogress
۱۶:۳۰
RFK Novi Sad 1921
۰
۰
Metalac GM
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
ASG Nocerina 1910
۰
۱
Lavello
inprogress
۱۶:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Molfetta
inprogress
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۱
۰
ASD Gladiator
inprogress
۱۶:۳۰
Barletta 1922
۰
۰
FC Francavilla
inprogress
۱۷:۰۰
Brindisi
۰
۰
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
Puteolana
۰
۰
SS Cavese
inprogress
۱۶:۳۰
Afragolese 1944
۱
۰
Martina Calcio 1947
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
Interrupted
۰۱:۰۰
  Philippines PFL
Azkals DT
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۱:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Mexico U20
۲
۱
Peru U20
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay U20
۰
۲
USA U20
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Huracan Reserves
۲
۰
San Lorenzo Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Rosario Central Reserves
-
-
Racing Club de Avellaneda Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Gimnasia La Plata Reserves
-
-
Barracas Central Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Malaysia Super League
Kuala Lumpur FA
۲
۰
Sarawak
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Tromsoe 2
inprogress
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۰
۰
Vis Artena
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Ilvamaddalena 1903
۰
۰
USD Palmese 1914
inprogress
۱۶:۰۰
SS Cassino
۱
۱
Casertana
inprogress
۱۶:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al Jalil
۱
۰
El Alia Sport
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
Dukla Banska Bystrica (W)
۰
۰
GFC Topolcany (W)
inprogress
۱۷:۰۰
MFK Ruzomberok (W)
۰
۱
Union Nove Zamky (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Spartak Trnava (W)
۰
۰
SKF Zilina (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Romania Romanian Cup
ACS Foresta Suceava
۰
۱
FC UTA Arad
inprogress
۱۶:۳۰
CS Jiul Petrosani
۰
۰
Otelul Galati
inprogress
۱۶:۳۰
CS Ocna Mures
۰
۰
CSM Slatina
inprogress
۱۷:۰۰
CSM Scolar Resita
۰
۰
CS Dacia Mioveni
inprogress
۱۷:۰۰
ACS Gloria Bistrita
۰
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
inprogress
۱۷:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Malisheva
۲
۳
KF Ballkani
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
AC Legnano
۲
۰
Pinerolo
inprogress
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۰
Asti
inprogress
۱۶:۳۰
Casale
۰
۱
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
Sestri Levante
۰
۰
Chisola
inprogress
۱۶:۳۰
Gozzano
۱
۰
USD Castellanzese
inprogress
۱۶:۳۰
US Fezzanese
۰
۰
Derthona FBC
inprogress
۱۶:۳۰
Ligorna 1922
۰
۰
Fossano Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Stresa Vergante
۰
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Aglianese
۰
۰
Crema 1908
inprogress
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۰
۱
Fanfulla Cavenago
inprogress
۱۶:۳۰
Scandicci
۱
۱
AC Forli
inprogress
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۰
۰
Correggese
inprogress
۱۶:۳۰
Bagnolese
۰
۰
Salsomaggiore
inprogress
۱۶:۳۰
Sant'Angelo
۱
۱
AC Prato
inprogress
۱۶:۳۰
Sammaurese
۱
۰
Athletic Carpi
inprogress
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۱
۱
United Riccione
inprogress
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۰
۰
AC Pistoiese
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
ASD Villa D'Alme
inprogress
۱۶:۳۰
Calvina
۱
۰
Breno
inprogress
۱۶:۳۰
Sona Calcio
۰
۰
Lumezzane
inprogress
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
۱
۱
Ponte San Pietro
inprogress
۱۶:۳۰
Franciacorta
۲
۰
Folgore Caratese
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۱
۰
Caronnese
inprogress
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Citta di Varese
inprogress
۱۶:۳۰
  Myanmar League 2
Dagon Star United
۱
۰
Mawyawadi FC
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
ASD Sporting Trestina
۱
۰
US Gavorrano
inprogress
۱۶:۳۰
Pianese
۰
۱
Sangiovannese
inprogress
۱۶:۳۰
Ponsacco
۰
۱
Grosseto
inprogress
۱۶:۳۰
Tau Calcio Altopascio
-
-
Virtus Flaminia
inprogress
۱۶:۳۰
Montespaccato
۱
۰
Citta Di Castello
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
ACD Campodarsego Calcio
۱
۰
Mestre
inprogress
۱۶:۳۰
Virtus Bolzano
۲
۱
AC Dolomiti Bellunesi
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Cartigliano
۱
۱
Este
inprogress
۱۶:۳۰
Clodiense
۰
۰
U.C. Montecchio Maggiore
inprogress
۱۶:۳۰
Montebelluna
۱
۱
Luparense
inprogress
۱۶:۳۰
  Montenegro 2. CFL
FK Kom Podgorica
۰
۰
FK Zeta Golubovci
inprogress
۱۷:۰۰
Mladost DG
۰
۰
OFK Niksic
inprogress
۱۷:۰۰
FK Bokelj Kotor
۱
۱
FK Podgorica
inprogress
۱۷:۰۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Grbalj Radanovici
inprogress
۱۷:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
FK Slavija Sarajevo
۰
۰
Radnik Bijeljina
inprogress
۱۷:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Batov
۰
۰
1. HFK Olomouc
inprogress
۱۷:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Fuzinar Ravne
۰
۰
Aluminij
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Cup
Kalamata
۰
۰
Proodeftiki FC
inprogress
۱۶:۳۰
Tilikratis
۰
۰
OF Ierapetras
inprogress
۱۶:۳۰
Agios Nikolaos
۰
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ilioupoli
۱
۱
Kallithea
inprogress
۱۶:۳۰
Veria FC
۰
۰
Apollon Chania Kissamikos
inprogress
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۰
۰
Niki Volou
inprogress
۱۶:۳۰
  Serbia Cup
Radnicki Sremska Mitrovica
۰
۱
Partizan Belgrade
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Vastogirardi
۰
۰
Asd Pineto Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Senigallia
۱
۰
Team Nuova Florida
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Vastese Calcio 1902
۱
۱
Roma City FC
inprogress
۱۶:۳۰
Matese
۰
۱
Tolentino
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Montegiorgio
۱
۰
Calcio Chieti
inprogress
۱۶:۳۰
Termoli Calcio
۰
۰
Porto D'Ascoli
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca Serie B1
7 De Abril RJ
۱
۰
Campo Grande RJ
inprogress
۱۶:۳۰
  Uzbekistan League Women
Navbahor Namangan (W)
۰
۵
Lokomotiv Tashkent (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico de Rafaela
۲
۱
Colon de Santa Fe
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Halcones Negros FC
۱
۱
FC Guerreros de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Copa Gaucho
Aimore
۰
۲
Gremio B
Finished
۰۲:۳۰
  India Delhi League Women
Eves SC (W)
۰
۴
Royal Rangers FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  India Super Division Bangalore
Rebels FC
۱
۱
MEG
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Eagles
۱
۱
ASC And Center FC
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 1
Police Tero FC
-
-
Port F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Albania Cup
KF Partizani Tirana
۰
۰
KF Oriku
inprogress
۱۶:۳۰
KS Burreli
۱
۰
Tomori Berat
inprogress
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۱
۰
Terbuni Puke
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IF Brommapojkarna U21
۰
۰
IFK Goteborg U21
inprogress
۱۶:۳۰
Osters IF U21
۰
۰
Halmstads BK U21
inprogress
۱۶:۳۰
Varbergs BoIS U21
۴
۰
Djurgardens U21
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
CA Serranense U20
۰
۴
Atletico Mineiro U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia Cup
FK Slovan Galanta
۰
۰
Matador Puchov
inprogress
۱۷:۰۰
Trencianske Stankovce
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Neckarsulm Sport Union
۱
۱
Offenburger FV
Interrupted
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید