0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۰۰
Ludek Madle
۲
۳
Trojan Frantisek
Finished
۰۳:۰۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Karel Brozhik
Finished
۰۳:۳۰
Julius Legen
۰
۳
Jan Potensky
Finished
۰۳:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۰۴:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۳۰
Jan Potensky
۳
۱
Trojan Frantisek
Finished
۰۴:۳۰
Julius Legen
۰
۳
Ludek Madle
Finished
۰۵:۰۰
Denis Hofman
۳
۲
Michal Regner
Finished
۰۵:۳۰
Trojan Frantisek
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۵:۳۰
Ludek Madle
۲
۳
Jan Potensky
Finished
۰۶:۰۰
Jan Potensky
۳
۲
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۷:۰۰
Radim Pavelka
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Branny
-
-
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۰۰
Petr Zivny
۳
۰
Dominik Lengal
Finished
۰۰:۰۰
Antonin Belonoznik
۲
۳
Martin Bittner
Finished
۰۰:۰۰
Dominik Lengal
-
-
Martin Mastera
Finished
۰۰:۳۰
Patrik Pycha
-
-
Jiri Dusatko
inprogress
۰۰:۳۰
Kamil Kleprlik
-
-
Borek Moravec
Finished
۰۰:۳۰
Martin Bittner
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Nevrtal
-
-
Petr Zivny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Kolonicky
-
-
Daniel Branny
Finished
۰۱:۰۰
Duy Tiep Vu
۰
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Lieskovsky
۳
۲
Radim Pavelka
Finished
۰۱:۳۰
Petr Zivny
-
-
Martin Mastera
Finished
۰۲:۰۰
Daniel Branny
-
-
Borek Moravec
Finished
۰۲:۰۰
Martin Bittner
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۱
۳
Julius Legen
Finished
۰۲:۳۰
Michal Regner
۰
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۰۲:۳۰
Alesh Bayer
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۳:۰۰
Michal Regner
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۴:۰۰
Petr Oliver Korp
۳
۲
Alesh Bayer
Finished
۰۵:۰۰
Alesh Bayer
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۰۰
Trojan Frantisek
۱
۳
Julius Legen
Finished
۰۶:۳۰
Denis Hofman
۳
۲
Petr Oliver Korp
Finished
۰۶:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۷:۰۰
  World TT-CUP
Sergii Lugovskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۳:۲۵
Vit Karasek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Ilya Semenyuk
۲
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۰:۲۵
Petr Kotrbaty
۲
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Serhii Berezynskyi
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۰:۵۵
Vit Karasek
۳
۲
Petr Kotrbaty
Finished
۰۱:۲۰
Roman Rybachuk
۳
۱
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۱:۲۵
Roman Rybachuk
۳
۰
Ilya Semenyuk
Finished
۰۱:۵۵
Ondrej Fiklik
۲
۳
Vit Karasek
Finished
۰۲:۲۰
Serhii Berezynskyi
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۲:۲۵
Roman Rybachuk
۳
۲
Serhii Berezynskyi
Finished
۰۲:۵۵
Roman Rybachuk
۰
۳
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۳:۵۵
Kotlyarevskiy Semen
۲
۳
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۰۰
Serhii Berezynskyi
۳
۱
Ilya Semenyuk
Finished
۰۴:۲۵
Farkash Andrey
۱
۳
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۳۰
Serhii Berezynskyi
۳
۰
Sergii Lugovskyi
Finished
۰۴:۵۵
Roman Rybachuk
۲
۳
Ilya Semenyuk
Finished
۰۵:۲۵
Serhii Berezynskyi
۰
۳
Roman Rybachuk
Finished
۰۵:۵۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Mykchailo Styranets
۱
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۰:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Igor Akimov
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Misevra
۳
۱
Vladimir Naumovich
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Misevra
۰
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۱:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۲
Vladimir Naumovich
Finished
۰۱:۳۰
Igor Akimov
۱
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Naumovich
۰
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۰۲:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۰۰
Yan Krol
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۰۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۶:۳۰
Dmitriy Batyuk
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Kireev
۰
۰
Yan Krol
inprogress
۰۷:۳۰
  Europe TT Elite Series
Antoni Witkowski
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۰:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۲
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Repke
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Damian Swierczek
۳
۰
Igor Dabrowski
Finished
۰۱:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Michal Krzyzanowski
Finished
۰۲:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۱۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Petr David
Finished
۰۳:۳۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۳:۴۵
Igor Dabrowski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۴:۳۰
Damian Wojdyla
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۴:۴۵
Karol Wisniewski
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۰۵:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Murad Asatryan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۱۰
  Russia Liga Pro
Nikolay Zhurba
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۲:۰۰
Alexey Vlasov
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Yurii Merkushin
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Kirill Malahov
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۴:۱۵
Anatoly Ilin
۲
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۴:۳۰
Nikolay Zhurba
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Igor Mihaylov
۰
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۴:۴۵
Suntsov Artem
۳
۰
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Yurii Merkushin
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۵:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید