0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Tomas Hasil
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۰۰:۳۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Radek Rose
Finished
۰۰:۰۰
Ludek Madle
۲
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۳:۳۰
Tibor Batthyany
۲
۳
Michal Regner
Finished
۰۴:۳۰
Jakub Stolfa
۱
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۵:۰۰
Havel Ladislav
۳
۱
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۵:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Radek Rose
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۰۰:۳۰
Martin Bittner
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۰۱:۰۰
Karel Brozhik
۱
۳
Tibor Batthyany
Finished
۰۳:۳۰
Ludek Madle
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۵:۰۰
Plachy Jiri
۱
۳
Jakub Stolfa
Finished
۰۶:۰۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۷:۰۰
Marek Roh
۳
۰
Zdenek Nevrtal
Finished
۰۰:۰۰
Lubor Sulava
۰
۳
Tomas Hasil
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Hanus
۳
۲
Robert Koczy
Finished
۰۰:۰۰
Robert Koczy
۳
۲
Tadeas Zika
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Nevrtal
۱
۳
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۳۰
Karel Baros
۳
۱
Jiri Hanus
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Tecl
۳
۰
Marek Roh
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Kubat
۳
۱
Lubor Sulava
Finished
۰۱:۰۰
Jiri Louda
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۰۱:۳۰
Robert Koczy
۰
۳
Tadeas Zika
Finished
۰۱:۳۰
Marek Roh
۳
۰
Zdenek Nevrtal
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svoboda
۲
۳
Tomas Tecl
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Kubat
۱
۳
Tomas Hasil
Finished
۰۲:۰۰
Radek Rose
۳
۰
Martin Bittner
Finished
۰۲:۰۰
Karel Baros
۳
۰
Jiri Hanus
Finished
۰۲:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۰
Ludek Madle
Finished
۰۲:۳۰
Frantisek Pusch
۱
۰
Karel Brozhik
inprogress
۰۲:۳۰
Plachy Jiri
۰
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۳:۰۰
Michal Zahradka
۳
۲
Michal Regner
Finished
۰۳:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۰
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۴:۰۰
Frantisek Pusch
-
-
Michal Zahradka
inprogress
۰۴:۰۰
Michal Regner
-
-
Frantisek Pusch
inprogress
۰۵:۳۰
Michal Zahradka
۳
۱
Tibor Batthyany
Finished
۰۶:۰۰
Havel Ladislav
۳
۱
Ludek Madle
Finished
۰۶:۳۰
Tibor Batthyany
-
-
Frantisek Pusch
inprogress
۰۷:۰۰
Plachy Jiri
۰
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۷:۳۰
Michal Zahradka
۳
۰
Michal Regner
Finished
۰۸:۰۰
Havel Ladislav
۳
۰
Jakub Stolfa
Finished
۰۸:۰۰
  World TT-CUP
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۱:۵۵
David Prusa
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۰:۵۰
Tomas Vorisek
۱
۳
David Prusa
Finished
۰۱:۲۰
Zdrobylko Bohdan
۳
۲
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۳:۲۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۰
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Zdrobylko Bohdan
۰
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۰۴:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۰
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۴:۵۵
Tomas Vorisek
۰
۳
Martin Stusek
Finished
۰۰:۲۰
Andrii Tsikhotskyi
۰
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۰:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۰:۵۵
Zdrobylko Bohdan
۰
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۲۵
Krystof Prida
۲
۳
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۵۰
David Prusa
۳
۰
Martin Stusek
Finished
۰۲:۱۵
Zdrobylko Bohdan
۳
۰
Roman Vashchuk
Finished
۰۲:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۲:۵۵
  Europe TT Elite Series
Daniel Gorak
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۰:۰۰
Matkowski Jakub
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۰:۱۵
Adam Dudzicz
۳
۰
Adrian Spychala
Finished
۰۰:۳۰
Kleszcz Krzesimir
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۰:۴۵
Jakub Stecyszyn
۰
۳
Josef Braun
Finished
۰۱:۰۰
Michal Minda
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۴۵
Petas Kacper
۳
۲
Makajew Maciej
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Marciniak
۳
۱
Igor Misztal
Finished
۰۲:۳۵
Kleszcz Krzesimir
۳
۰
Szymon Twardowski
Finished
۰۲:۴۵
Petas Kacper
۳
۱
Szymon Marciniak
Finished
۰۳:۳۰
Matkowski Jakub
۳
۱
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۳:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۲
Makajew Maciej
Finished
۰۴:۰۰
Szymon Twardowski
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Igor Misztal
Finished
۰۴:۳۰
Michal Minda
۱
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۴:۴۵
Szymon Marciniak
۳
۲
Makajew Maciej
Finished
۰۵:۰۰
Petas Kacper
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Matkowski Jakub
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۰۵:۴۵
Szymon Marciniak
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۳۰
Igor Misztal
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۷:۳۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Yan Krol
۳
۲
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۰۰:۰۰
Dmitriy Bortsov
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۰۰:۰۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Onischenko
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۰۱:۰۰
Vitaliy Solovey
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۱:۳۰
Mykhaylo Myronchenko
۲
۳
Oleg Saenko
Finished
۰۲:۰۰
Dmitriy Bortsov
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۲:۳۰
Mykhaylo Myronchenko
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۳:۰۰
Mykhaylo Myronchenko
۳
۰
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۳۰
Marchenko Sergey
۳
۲
Vladimir Boycuk
Finished
۰۳:۳۰
Viktor Sharpay
۱
۳
Vladimir Boycuk
Finished
۰۴:۰۰
Yan Krol
۳
۱
Vitaliy Solovey
Finished
۰۴:۳۰
Oleg Saenko
۳
۲
Mykhaylo Myronchenko
Finished
۰۵:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۲
Marchenko Sergey
Finished
۰۵:۰۰
Vladimir Boycuk
۱
۰
Marchenko Sergey
inprogress
۰۶:۳۰
Vladimir Boycuk
۰
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۷:۰۰
Marchenko Sergey
۱
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۸:۰۰
  Belarus Liga Pro
Konstantin Atomanchik
۳
۱
Vitaly Lyalkov
Finished
۰۰:۰۰
  Russia Liga Pro
Ivan Moshkov
۲
۳
Anton Aleshkin
Finished
۰۰:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۱:۰۰
Igor Mihaylov
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۱
Girevenkov Alik
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Popov
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۱:۳۰
Vasily Shirshov
۱
۳
Oleg Shagarov
Finished
۰۱:۴۵
Dmitry Bakalin
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۴۵
Andrey Prokhorov
۳
۰
Viktor Kalachev
Finished
۰۲:۰۰
Yuriy Lbov
۳
۱
Dmitry Bogdanov
Finished
۰۲:۱۵
Girevenkov Alik
۳
۱
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۱۵
Anatoly Ilin
۳
۱
Oleg Popov
Finished
۰۲:۳۰
Vladislav Chakhur
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۴۵
Igor Mihaylov
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۴۵
Viktor Kalachev
۰
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۳:۰۰
Dmitry Bogdanov
۳
۱
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۱۵
Alexey Uvarov
۳
۱
Oleg Shagarov
Finished
۰۳:۱۵
Andrey Prokhorov
۳
۱
Oleg Popov
Finished
۰۳:۳۰
Yuriy Lbov
۱
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۴۵
Girevenkov Alik
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۴۵
Alexey Vlasov
۰
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۰۰
Oleg Shagarov
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۱۵
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Popov
۱
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۴:۳۰
Vasily Shirshov
۱
۳
Alexey Uvarov
Finished
۰۴:۴۵
Dmitry Bakalin
۲
۳
Dmitry Bogdanov
Finished
۰۴:۴۵
Alexey Vlasov
۰
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۵:۰۰
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۵:۱۵
Oleg Shagarov
۰
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۵:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۵:۳۰
Alexey Uvarov
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Bogdanov
۳
۰
Igor Mihaylov
Finished
۰۵:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۳:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۰
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۵:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید